ilirida_re@yahoo.com

Sqarime:

Kėtė  tabelė e plotėsoni dhe e dėrgoni nė adresėn: ilirida_re@yahoo.com 

Nė tė njėjtėn kohė kėtė tabelė ua dėrgoni edhe miqėve dhe shokėve Tuaj nė mbarė botėn qė edhe ata tė jenė anėtarė.

Mė shumė informata  mund tė lexoni nė faqen web  www.re-ilirida.tk

/ Per ta derguar deri te qendra informative kete tabele per momentin duhet te perdoret kjo metode:

Se pari selektohet me ( ctrl+a) pastaj kopjohet me ( ctrl+insert) dhe e kopjon te kompjuteri Juaj dhe te njejten e dergoni nepermse  e-mailit tuaj deri te adresa  e e-mailit tone /